Великденски турнир по минифутбол за купа „Олимпия“ ‘2011 1


Програма и резултати

Дати на провеждане 2 – 3 април 2011 г. (събота-неделя)
9 – 10 април 2011 г. (събота-неделя)
Място на провеждане Спортен комплекс „Бароко”
гр. София, Студентски град, ул. „8-ми декември”

Първа фаза

Група А
1. ОМВ
2. Транспрес
3. МКБ Юнионбанк
4. Виваком
Група B
1. Мобилтел
2. Луфтханза
3. Сименс
4. Глобул
Група C
1. Еко
2. Интерлогистика
3. Сайтел
4. Антел
Група D
1. Петрол
2. Технополис
3. K & K Електроникс
4. Нестле
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
02.04.2011 12:00 1 А ОМВ – Транспрес 7 : 3
02.04.2011 12:10 2 Б Еко – Интерлогистика 1 : 7
02.04.2011 13:00 3 А МКБ Юнионбанк – Виваком 1 : 2
02.04.2011 13:10 4 Б Сайтел – Антел 2 : 0
02.04.2011 14:00 5 А Мобилтел – Луфтханза 2 : 6
02.04.2011 14:10 6 Б Петрол – Технополис 1 : 4
02.04.2011 15:00 7 А Сименс – Глобул 2 : 3
02.04.2011 16:00 8 A ОМВ – МКБ Юнионбанк 2 : 5
02.04.2011 16:10 9 Б Еко – Сайтел 0 : 0
02.04.2011 17:00 10 A Транспрес – Виваком 2 : 2
02.04.2011 17:10 11 Б Интерлогистика – Антел 5 : 0
02.04.2011 18:00 12 A Мобилтел – Сименс 4 : 1
02.04.2011 18:10 13 Б Технополис – K & K Електроникс 2 : 0
02.04.2011 19:00 14 A Луфтханза – Глобул 1 : 4
02.04.2011 19:10 15 Б Петрол – Нестле 3 : 3
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
03.04.2011 10:00 16 А K & K Електроникс – Нестле 1 : 6
03.04.2011 10:10 17 Б ОМВ – Виваком 4 : 1
03.04.2011 11:00 18 А Еко – Антел 6 : 4
03.04.2011 11:10 19 Б Транспрес – МКБ Юнионбанк 4 : 8
03.04.2011 12:00 20 А Интерлогистика – Сайтел 2 : 1
03.04.2011 12:10 21 Б Мобилтел – Глобул 4 : 5
03.04.2011 13:00 22 А Петрол – K & K Електроникс 4 : 2
03.04.2011 13:10 23 Б Луфтханза – Сименс 1 : 3
03.04.2011 14:00 24 А Технополис – Нестле 4 : 0

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. МКБ Юнионбанк 6 14 – 8
2. ОМВ 6 13 – 9
3. Виваком 4 5 – 7
4. Транспрес 1 9 – 17
Група B т. г.р.
1. Глобул 9 12 – 7
2. Луфтханза 3 8 – 9
3. Мобилтел 3 10 – 12
4. Сименс 3 6 – 8
Група C т. г.р.
1. Интерлогистика 9 14 – 2
2. Сайтел 4 3 – 2
3. Еко 4 7 – 11
4. Антел 0 4 – 13
Група D т. г.р.
1. Технополис 9 10 – 1
2. Нестле 4 9 – 8
3. Петрол 4 8 – 9
4. K & К Електроникс 0 3 – 12

Втора фаза

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
09.04.2011 10:00 25 А Четвъртфинал 1:
МКБ Юнионбанк – Луфтханза
2 : 1
09.04.2011 10:10 26 Б Четвъртфинал подгласници 1:
Виваком – Сименс
1 : 3
09.04.2011 11:00 27 А Четвъртфинал 2:
Интерлогистика – Нестле
6 : 0
09.04.2011 11:10 28 Б Четвъртфинал подгласници 2:
Еко – К & К Електроникс
5 : 2
09.04.2011 12:00 29 А Четвъртфинал 3:
Глобул – ОМВ
2 : 4
09.04.2011 12:10 30 Б Четвъртфинал подгласници 3:
Мобилтел – Транспрес
5 : 6
09.04.2011 13:00 31 А Четвъртфинал 4:
Технополис – Сайтел
2 : 0
09.04.2011 13:10 32 Б Четвъртфинал подгласници 4:
Петрол – Антел
0 : 1
09.04.2011 14:00 33 А Полуфинал 1:
МКБ Юнионбанк – Интерлогистика
3 : 5
09.04.2011 14:10 34 Б Полуфинал подгласници 1:
Сименс – Еко
5 : 5
(0 : 2 дузпи)
09.04.2011 15:00 35 А Полуфинал 2:
ОМВ – Технополис
1 : 4
09.04.2011 15:10 36 Б Полуфинал подгласници 2:
Транспрес – Антел
0 : 8
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
10.04.2011 10:00 37 А Финал за 3-4 място:
МКБ Юнионбанк – ОМВ
0 : 6
10.04.2010 10:10 38 Б Финал на подгласниците:
Еко – Антел
1 : 4
10.04.2010 11:00 39 А Финал:
Интерлогистика – Технополис
2 : 0

 

Отборни награди

Феърплей
Виваком
К & К Електроникс
Сименс

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Пламен Мушков (МКБ Юнионбанк) – 13 гола

Най-добър вратар
Михаил Столярчук (Технополис)

Най-полезен играч
Боян Панов (Интерлогистика)