Великденски турнир по минифутбол за купа „Олимпия“ ‘2010 1


Програма и резултати

Дати на провеждане 10 – 11 април 2010 г. (събота-неделя)
17 – 18 април 2010 г. (събота-неделя)
Място на провеждане Изкуствени игрища на спортен комплекс „Спартак”
гр. София, бул. „Петко Каравелов” №3

Първа фаза

Група А
1. DHL
2. Булгартабак
3. Интеза
Група B
1. Мобилтел
2. Пепси
3. Ител
Група C
1. Петрол
2. Нилана
3. Еконт
Група D
1. Еко
2. МиБМ
3. ОМВ
Група E
1. Глобул
2. ТНТ
3. Елит
Група F
1. Метро
2. Интерлийз
3. Адеко
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
10.04.2010 12:00 1 A DHL – Булгартабак 3 : 0
10.04.2010 12:10 2 B Еко – МиБМ 3 : 1
10.04.2010 12:50 3 A Мобилтел – Пепси 7 : 1
10.04.2010 13:00 4 B Глобул – Елит 2 : 3
10.04.2010 13:40 5 A Петрол – Нилана 2 : 0
10.04.2010 13:50 6 B Метро – Адеко 5 : 3
10.04.2010 14:30 7 A Еко – ОМВ 1 : 7
10.04.2010 14:40 8 B Булгартабак – Интеза 4 : 6
10.04.2010 15:20 9 A Глобул – ТНТ 1 : 4
10.04.2010 15:30 10 B Пепси – Ител 1 : 1
10.04.2010 16:10 11 A Метро – Интерлийз 4 : 0
10.04.2010 16:20 12 B Нилана – Еконт 4 : 4
10.04.2010 17:00 13 A DHL – Интеза 5 : 1
10.04.2010 17:10 14 B МиБМ – ОМВ 5 : 10
10.04.2010 17:50 15 A Мобилтел – Ител 2 : 1
10.04.2010 18:00 16 B ТНТ – Елит 3 : 2
10.04.2010 18:40 17 A Петрол – Еконт 5 : 0
10.04.2010 18:50 18 B Интерлийз – Адеко 0 : 8

Крайно класиране в групите

Група A т. г.р.
1. DHL 6 8 – 1
2. Интеза 3 7 – 9
3. Булгартабак 0 4 – 9
Група B т. г.р.
1. Мобилтел 6 9 – 2
2. Ител 1 2 – 3
3. Пепси 1 2 – 8
Група C т. г.р.
1. Петрол 6 7 – 0
2. Нилана 1 4 – 6
3. Еконт 1 4 – 9
Група D т. г.р.
1. ОМВ 6 17 – 6
2. Еко 3 4 – 8
3. МиБМ 0 6 – 13
Група E т. г.р.
1. ТНТ 6 7 – 3
2. Елит 3 5 – 5
3. Глобул 0 3 – 7
Група F т. г.р.
1. Метро 6 9 – 3
2. Адеко 3 11 – 5
3. Интерлийз 0 0 – 12

Втора фаза

Група G
1. DHL
2. Петрол
3. ТНТ
Група H
1. Мобилтел
2. ОМВ
3. Елит
Група I
1. Ител
2. Еко
3. Адеко
Група J
1. Интеза
2. Нилана
3. Метро
Група K
1. Булгартабак
2. Еконт
3. Глобул
Група L
1. Пепси
2. МиБМ
3. Интерлийз
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
11.04.2010 15:00 19 A Плейоф 1:
DHL – Ител
3 : 0
11.04.2010 15:10 20 B Булгартабак – Еконт 0 : 3 (сл.)
11.04.2010 15:50 21 A Плейоф 2:
Петрол – Еко
2 : 1
11.04.2010 16:00 22 B Пепси – МиБМ 4 : 1
11.04.2010 16:40 23 A Плейоф 3:
ТНТ – Адеко
6 : 2
11.04.2010 16:50 24 B Плейоф 4:
Мобилтел – Интеза
3 : 1
11.04.2010 17:30 25 A Плейоф 5:
ОМВ – Нилана
6 : 0
11.04.2010 18:20 26 A Плейоф 6:
Метро – Елит
0 : 4
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
17.04.2010 13:00 27 A DHL – Петрол 0 : 0
17.04.2010 13:10 28 B Ител – Еко 0 : 5
17.04.2010 13:50 29 A Мобилтел – ОМВ 2 : 2
17.04.2010 14:00 30 B Интеза – Нилана 1 : 3
17.04.2010 14:40 31 A Булгартабак – Глобул 5 : 1
17.04.2010 14:50 32 B Пепси – Интерлийз 6 : 0
17.04.2010 15:30 33 A DHL – ТНТ 3 : 6
17.04.2010 15:40 34 B Ител – Адеко 7 : 2
17.04.2010 16:20 35 A Мобилтел – Елит 0 : 2
17.04.2010 16:30 36 B Интеза – Метро 3 : 0 (сл.)
17.04.2010 17:10 37 A МиБМ – Интерлийз 0 : 3 (сл.)
17.04.2010 17:20 38 B Еконт – Глобул 2 : 6
17.04.2010 18:00 39 A Петрол – ТНТ 3 : 3
17.04.2010 18:10 40 B Еко – Адеко 6 : 2
17.04.2010 18:50 41 A ОМВ – Елит 1 : 2
17.04.2010 19:00 42 B Нилана – Метро 3 : 0 (сл.)

Крайно класиране в групите

Група G т. г.р.
1. ТНТ 4 9 – 6
2. Петрол 2 3 – 3
3. DHL 1 3 – 6
Група H т. г.р.
1. Елит 6 4 – 1
2. ОМВ 1 3 – 4
3. Мобилтел 1 2 – 4
Група I т. г.р.
1. Еко 6 11 – 2
2. Ител 3 7 – 7
3. Адеко 0 4 – 13
Група J т. г.р.
1. Нилана 6 6 – 1
2. Интеза 3 4 – 3
3. Метро 0 0 – 6
Група K т. г.р.
1. Булгартабак 3 5 – 4
2. Глобул 3 7 – 7
3. Еконт 3 5 – 6
Група L т. г.р.
1. Пепси 6 10 – 1
2. Интерлийз 3 3 – 6
3. МиБМ 0 1 – 7

Трета фаза

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
18.04.2010 14:00 43 B Финал за 17-18 място:
Еконт – МиБМ
3 : 0 (сл.)
18.04.2010 14:10 44 A Полуфинал 1:
ТНТ – ОМВ
9 : 3
18.04.2010 14:50 45 B Финал за 15-16 място:
Глобул – Интерлийз
11 : 1
18.04.2010 15:00 46 A Полуфинал 2:
Елит – Петрол
2 : 1
18.04.2010 15:40 47 B Финал за 13-14 място:
Булгартабак – Пепси
0 : 3 (сл.)
18.04.2010 15:50 48 A Финал за 7-8 място:
Еко – Нилана
0 : 4
18.04.2010 16:30 49 B Финал за 11-12 място:
Адеко – Метро
3 : 0 (сл.)
18.04.2010 16:40 50 A Финал за 5-6 място:
DHL – Мобилтел
2 : 4
18.04.2010 17:20 51 B Финал за 9-10 място:
Ител – Интеза
3 : 0 (сл.)
18.04.2010 17:30 52 A Финал за 3-4 място:
ОМВ – Петрол
2 : 6
18.04.2010 18:20 53 A Финал:
ТНТ – Елит
2 : 1

 

Отборни награди

Феърплей
Интерлийз
Булгартабак
Адеко
Мобилтел

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Павел Маринов (ОМВ) – 13 гола

Най-добър вратар
Иван Иванов (Елит)

Най-полезен играч
Костадин Пилитов (ТНТ)