Тренировъчен график набор 2004/2005


ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ 9 ЗА ДЕЦА РОДЕНИ 2004 ГОДИНА
Треньор на Олимпия (2004) е Милен Гаджев
Всички мачове от това първенство се играят на к – с “Царско село“
• Отборите са разделени в две групи – „А“ и „Б“. След приключване на есенния дял на полусезона, се формират нови две групи в зависимост от класирането. Първите 7 от двете групи ще участват в група „А“, а вторите 7 участват в група „Б“

1 КРЪГ – 27.09.2015 г. /Неделя/. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ЛЕВСКИ МИНЬОР ПК 4-1
10.15 ч. ПИРИН 2001 ЩУРЧЕ 5-0
11.30 ч. ФК КОМ-98 ИНТЕРНАЦИОНАЛ 4-0
12.45 ч. БМ СПОРТ ФЕРИОН 0-5
14.00 ч. СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ ВИТОША-13 1-1
15.15 ч.. ОЛИМПИЯ ФК ДАФ 5-1

2 КРЪГ – 01.10.2015 г. /Четвъртък/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
10.15 ч. МИНЬОР ПК ФЕРИОН 2-5
11.30 ч. ВИТОША-13 ФК КОМ-98 1-1
12.45 ч. ЩУРЧЕ СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 1-6
14.00 ч. ЛЕВСКИ ПИРИН 2001 5-1
15.15 ч.. ДАФ ИНТЕРНАЦИОНАЛ 6-1
16.30 ч. ОЛИМПИЯ ФК БМ СПОРТ 1-1

3 КРЪГ – 04.10.2015 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ФК КОМ-98 ЩУРЧЕ 5-2
10.15 ч. СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ ЛЕВСКИ 0-6
11.30 ч. ПИРИН 2001 МИНЬОР ПК 0-1
12.45 ч. БМ СПОРТ ИНТЕРНАЦИОНАЛ 8-2
14.00 ч. ФЕРИОН ОЛИМПИЯ ФК 3-0
15.15 ч.. ВИТОША-13 ДАФ 13-0

4 КРЪГ – 11.10.2015 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ВИТОША-13 БМ СПОРТ
10.15 ч. ИНТЕРНАЦИОНАЛ ФЕРИОН
11.30 ч. МИНЬОР ПК ГОСТ ОЛИМПИЯ ФК
12.45 ч. ПИРИН 2001 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
12.45 ч. ПИРИН 2001 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
14.00 ч ЛЕВСКИ ФК КОМ-98
15.15 ч. ДАФ ЩУРЧЕ

5 КРЪГ – 18.10.2015 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. БМ СПОРТ ЩУРЧЕ
10.15 ч. ФК КОМ-98 ПИРИН 2001
11.30 ч. СЛИНИШКИ ГЕРОЙ МИНЬОР ПК
12.45 ч. ФЕРИОН ВИТОША-13
14.00 ч. ОЛИМПИЯ ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛ
15.15 ч.. ЛЕВСКИ ДАФ

6 КРЪГ – 26.10.2014 г. /Понеделник/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ ФК КОМ-98
10.15 ч. ВИТОША-13 ОЛИМПИЯ ФК
11.30 ч МИНЬОР ПК ИНТЕРНАЦИОНАЛ
12.45 ч. ЩУРЧЕ ФЕРИОН
14.00 ч. ЛЕВСКИ БМ СПОРТ
15.15 ч.. ДАФ ПИРИН 2001

7 КРЪГ – 29.11.2015 г. /Четвъртък/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ФЕРИОН ЛЕВСКИ
10.15 ч. БМ СПОРТ ПИРИН 2001
11.30 ч. ОЛИМПИЯ ФК ЩУРЧЕ
12.45 ч. ФК КОМ-98 МИНЬОР ПК
14.00 ч. ИНТЕРНАЦИОНАЛ ВИТОША-13
15.15 ч.. СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ ДАФ

8 КРЪГ – 01.11.2015 г. /Неделя

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ЩУРЧЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
10.15 ч. МИНЬОР ПК ВИТОША-13
11.30 ч. ЛЕВСКИ ОЛИМПИЯ
12.45 ч. ПИРИН 2001 ФЕРИОН
14.00 ч. СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ БМ СПОРТ
15.15 ч.. ДАФ ФК КОМ-98

9 КРЪГ – 08.11.2015 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. БМ СПОРТ ГОДЕЧ
10.15 ч. ФЕРИОН СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
11.30 ч. ИНТЕРНАЦИОНАЛ ЛЕВСКИ
12.45 ч. ОЛИМПИЯ ПИРИН 2001
14.00 ч. ВИТОША-13 ЩУРЧЕ
15.15 ч.. МИНЬОР ПК ДАФ

10 КРЪГ – 15.11.2014 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ ОЛИМПИЯ
10.15 ч. ЛЕВСКИ ВИТОША-13
11.30 ч. ПИРИН 2001 ИНТЕРНАЦИОНАЛ
12.45 ч. МИНЬОР ПК ЩУРЧЕ
14.00 ч. ФК КОМ-98 ФЕРИОН
15.15 ч.. ДАФ БМ СПОРТ

11 КРЪГ – 21.11.2015 г. /Неделя/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ОЛИМПИЯ ФК КОМ-98
10.15 ч. ИНТЕРНАЦИОНАЛ СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
11.30 ч. ВИТОША-13 ПИРИН 2001
12.45 ч. БМ СПОРТ МИНЬОР ПК
14.00 ч. ЩУРЧЕ ЛЕВСКИ
15.15 ч.. ФЕРИОН ДАФ

ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ 7 ЗА ДЕЦА РОДЕНИ 2004 ГОДИНА
Треньор на Олимпия (2005) е Милен Гаджев
Всички мачове от това първенство се играят в залата на ДИТ Спорт в кв. Драгалевци
• Отборите са разделени в две групи – „А“ и „Б“. След приключване на есенния дял на полусезона, се формират нови две групи в зависимост от класирането. Първите 7 от двете групи ще участват в група „А“, а вторите 7 участват в група „Б“

1 КРЪГ – 26.09.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ЛЕВСКИ ВИТОША-13 3-1
10.10 ч. КОСТИНБРОД 2012 СПОРТИСТ-13

2-1
11.20 ч. ВЕЛБЪЖД КОНЕЛИАНО 7-2
12.30 ч. РД СПОРТ НАЦИОНАЛ 4-6
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА ФК КОМ-98 0-2
14.50 ч. ОЛИМПИЯ ФК МЕТАЛ ПК 0-3
16.00 ч. БОТЕВ-57 МИНЬОР ПК 0-3

2012

2 КРЪГ – 03.10.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ВИТОША-13 КОНЕЛИАНО 2-0
10.10 ч. ФК КОМ-98 ВЕЛБЪЖД 2-2
11.20 ч. МЕТАЛ ПК БОТЕВ-57 5-0
12.30 ч. НАЦИОНАЛ КОСТИНБРОД 6-1
13.40 ч. МИНЬОР ПК ЛЪВЧЕТА 2-2
14.50 ч. СПОРТИСТ-13 ОЛИМПИЯ ФК 0-2
16.00 ч. ЛЕВСКИ РД СПОРТ 5-1

3 КРЪГ – 10.10.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ОЛИМПИЯ ФК НАЦИОНАЛ 1-5
10.10 ч. БОТЕВ-57 СПОРТИСТ-13 2-5
11.20 ч. ЛЪВЧЕТА МЕТАЛ ПК 0-2
12.30 ч. РД СПОРТ ВИТОША-13 1-1
13.40 ч. ВЕЛБЪЖД МИНЬОР ПК 3-2
14.50 ч. КОСТИНБРОД 2012 ЛЕВСКИ 1-8
16.00 ч. КОНЕЛИАНО ФК КОМ-98 1-3

4 КРЪГ – 17.10.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ВИТОША-13 ФК КОМ-98 ..
10.10 ч. МЕТАЛ ПК ВЕЛБЪЖД ..
11.20 ч. НАЦИОНАЛ БОТЕВ-57 ..
12.30 ч. РД СПОРТ КОСТИНБРОД 2012 ..
13.40 ч. МИНЬОР ПК КОНЕЛИАНО ..
14.50 ч. ЛЕВСКИ ОЛИМПИЯ ФК ..
16.00 ч. СПОРТИСТ-13 ЛЪВЧЕТА ..

.

5 КРЪГ – 24.10.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. КОНЕЛИАНО МЕТАЛ ПК ..
10.10 ч ОЛИМПИЯ ФК РД СПОРТ ..
11.20 ч. ВЕЛБЪЖД СПОРТИСТ-13 ..
12.30 ч. КОСТИНБРОД 2012 ВИТОША-13 ..
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА НАЦИОНАЛ ..
14.50 ч. БОТЕВ-57 ЛЕВСКИ ..
16.00 ч. ФК КОМ-98 МИНЬОР ПК ..

6 КРЪГ – 31.10.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ВИТОША-13 МИНЬОР ПК ..
10.10 ч. МЕТАЛ ПК ФК КОМ-98 ..
11.20 ч. СПОРТИСТ-13 КОНЕЛИАНО ..
12.30 ч. НАЦИОНАЛ ВЕЛБЪЖД ..
13.40 ч. КОСТИНБРОД 2012 ОЛИМПИЯ ФК ..
14.50 ч. РД СПОРТ БОТЕВ-57 ..
16.00 ч. ЛЕВСКИ ЛЪВЧЕТА ..

7 КРЪГ – 07.11.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. КОНЕЛИАНО НАЦИОНАЛ ..
10.10 ч. ОЛИМПИЯ ФК ВИТОША-13 ..
11.20 ч. БОТЕВ-57 КОСТИНБРОД 2012 ..
12.30 ч. МИНЬОР ПК МЕТАЛ ПК ..
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА РД СПОРТ ..
14.50 ч. ВЕЛБЪЖД ЛЕВСКИ ..
16.00 ч. ФК КОМ-98 СПОРТИСТ-13 ..

8 КРЪГ – 14.11.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ВИТОША-13 МЕТАЛ ПК ..
10.10 ч. КОСТИНБРОД 2012 ЛЪВЧЕТА ..
11.20 ч. СПОРТИСТ-13 МИНЬОР ПК ..
12.30 ч. НАЦИОНАЛ ФК КОМ-98 ..
13.40 ч. РД СПОРТ ВЕЛБЪЖД ..
14.50 ч. ЛЕВСКИ КОНЕЛИАНО ..
16.00 ч. ОЛИМПИЯ ФК БОТЕВ-57 ..

9 КРЪГ – 21.11.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. МЕТАЛ ПК СПОРТИСТ-13 ..
10.10 ч. ВЕЛБЪЖД КОСТИНБРОД 2012 ..
11.20 ч. КОНЕЛИАНО РД СПОРТ ..
12.30 ч. ФК КОМ-98 ЛЕВСКИ ..
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА ОЛИМПИЯ ФК ..
14.50 ч. МИНЬОР ПК НАЦИОНАЛ ..
16.00 ч. БОТЕВ-57 ВИТОША-13 ..

10 КРЪГ – 28.11.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. ВИТОША-13 СПОРТИСТ-13 ..
10.10 ч. ЛЕВСКИ МИНЬОР ПК ..
11.20 ч. РД СПОРТ ФК КОМ-98 ..
12.30 ч. ОЛИМПИЯ ФК ВЕЛБЪЖД ..
13.40 ч. КОСТИНБРОД 2012 КОНЕЛИАНО ..
14.50 ч. БОТЕВ-57 ЛЪВЧЕТА ..
16.00 ч. НАЦИОНАЛ МЕТАЛ ПK ..

11 КРЪГ – 02.12.2015 г. /Сряда/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. КОНЕЛИАНО ОЛИМПИЯ ФК ..
10.10 ч. ФК КОМ-98 КОСТИНБРОД ..
11.20 ч. МЕТАЛ ПК ЛЕВСКИ ..
12.30 ч. ВЕЛБЪЖД БОТЕВ-57 ..
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА ВИТОША-13 ..
14.50 ч. МИНЬОР ПК РД СПОРТ ..
16.00 ч. СПОРТИСТ-13 НАЦИОНАЛ ..

12 КРЪГ – 05.12.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч ВИТОША-13 НАЦИОНАЛ ..
10.10 ч. ЛЕВСКИ СПОРТИСТ-13 ..
11.20 ч. РД СПОРТ МЕТАЛ ПК ..
12.30 ч. КОСТИНБРОД 2012 МИНЬОР ПК ..
13.40 ч. ЛЪВЧЕТА ВЕЛБЪЖД ..
14.50 ч. ОЛИМПИЯ ФК ФК КОМ-98 ..
16.00 ч. БОТЕВ-57 КОНЕЛИАНО ..

13 КРЪГ – 12.12.2015 г. /Събота/

ЧАС ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
9.00 ч. МИНЬОР ПК ОЛИМПИЯ ФК ..
10.10 ч. НАЦИОНАЛ ЛЕВСКИ ..
11.20 ч. ВЕЛБЪЖД ВИТОША-13 ..
12.30 ч. СПОРТИСТ-13 РД СПОРТ ..
13.40 ч. КОНЕЛИАНО ЛЪВЧЕТА ..
14.50 ч. МЕТАЛ ПК КОСТИНБРОД 2012 ..
16.00 ч. ФК КОМ-98 БОТЕВ-57 ..