Есенен турнир по минифутбол за купа „Олимпия“ ‘2012 1


Програма и резултати

 

Дати на провеждане 10-11 Ноември 2012 г. /събота-неделя/
17-18 Ноември 2012 г. /събота-неделя/
Място на провеждане Спортен комплекс „Барокко спорт”
гр. София, Студентски град, ул. „8-ми декември”

 

 

Първа фаза

 

Група А
1. Нестле
2. Боми Ауто
3. Метро
4. Зора
Група B
1. Петрол
2. Глобул
3. БОР
Група C
1. Сайтел
2. Транспрес
3. Технополис
Група D
1. Еко
2. ГФК
3. Пени Маркет
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
10.11.2012 11:00 1 А Нестле – Боми Ауто 7 : 1
10.11.2012 11:10 2 Б Метро – Зора 0 : 1
10.11.2012 11:50 3 А Петрол – Глобул 4 : 0
10.11.2012 12:00 4 Б Сайтел – Транспрес 3 : 1
10.11.2012 12:40 5 А Еко – ГФК 2 : 1
10.11.2012 13:30 6 А Нестле – Метро 5 : 5
10.11.2012 13:40 7 Б Боми Ауто – Зора 1 : 5
10.11.2012 14:20 8 А Транспрес – Технополис 3 : 2
10.11.2012 14:30 9 Б Глобул – БОР 2 : 5
10.11.2012 15:10 10 А ГФК – Пени Маркет 0 : 7
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
11.11.2012 11:00 11 А Боми Ауто – Метро 3 : 7
11.11.2012 11:10 12 Б Нестле – Зора 2 : 8
11.11.2012 11:50 13 А Петрол – БОР 8 : 0
11.11.2012 12:00 14 Б Еко – Пени Маркет 3 : 0
11.11.2012 12:40 15 А Сайтел – Технополис 0 : 1

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. Зора 9 14 – 3
2. Метро 4 12 – 9
3. Нестле 4 14 – 14
4. Боми Ауто 0 5 – 19
Група B т. г.р.
1. Петрол 6 12 – 0
2. БОР 3 5 – 10
3. Глобул 0 2 – 9
Група C т. г.р.
1. Сайтел 3 3 – 2
2. Технополис 3 3 – 3
3. Транспрес 3 4 – 5
Група D т. г.р.
1. Еко 6 5 – 1
2. Пени Маркет 3 7 – 3
3. ГФК 0 1 – 9

 

Втора фаза

 

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
17.11.2012 11:00 16 А Четвъртфинал 1:
Зора – БОР
9 : 0
17.11.2012 11:10 17 Б Четвъртфинал 2:
Сайтел – Пени Маркет
2 : 2
(3 : 1 дузпи)
17.11.2012 11:50 18 А Четвъртфинал 3:
Петрол – Метро
1 : 7
17.11.2012 12:00 19 Б Четвъртфинал 4:
Еко – Технополис
0 : 3
17.11.2012 12:40 20 А Полуфинал подгласници 1:
Нестле – Глобул
0 : 3 (сл.)
17.11.2012 12:50 21 Б Полуфинал подгласници 2:
Транспрес – ГФК
5 : 0
17.11.2012 13:30 22 А Полуфинал 1:
Зора – Сайтел
1 : 0
17.11.2012 14:20 23 А Полуфинал 2:
Метро – Технополис
3 : 3
(5 : 3 дузпи)
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
18.11.2012 11:00 24 А Финал за 3-4 място:
Сайтел – Технополис
0 : 2
18.11.2012 11:10 25 Б Финал на подгласниците:
Глобул – Транспрес
0 : 3 (сл.)
18.11.2012 12:00 26 А Финал:
Зора – Метро
7 : 2

 

Отборни награди

Най-добър дебютант
Зора

Феърплей
Петрол
Транспрес

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Янко Узунов (Зора) – 8 гола

Най-добър вратар
Георги Рангелов (Сайтел)

Най-полезен играч
Лазар Голачки (Метро)