Есенен турнир по футбол в зала за купа „Олимпия“ ‘2010 1


Програма и резултати

Дати на провеждане 20 – 21 ноември 2010 г. (събота-неделя)
27 – 28 ноември 2010 г. (събота-неделя)
Място на провеждане Зала „Христо Ботев“
гр. София, Студентски град

Първа фаза

Група А
1. Елит
2. Булгартабак
3. Нилана
4. Омак
Група B
1. Петрол
2. ТНТ
3. Метро
4. PWC
Група C
1. Мобилтел
2. Сайтел
3. Луфтханза
Група D
1. Глобул
2. Нестле
3. ОМВ
Група E
1. Еко
2. HP
3. ТМТ-Елком
Дата Час Мач № Среща Резултат
20.11.2010 9:00 1 Елит – Булгартабак 3 : 1
20.11.2010 9:50 2 Нилана – Омак 0 : 2
20.11.2010 10:40 3 Петрол – ТНТ 5 : 1
20.11.2010 11:30 4 Метро – PWC 4 : 2
20.11.2010 12:20 5 Сайтел – Луфтханза 2 : 0
20.11.2010 13:10 6 Глобул – Нестле 2 : 1
20.11.2010 14:00 7 Еко – HP 2 : 2
20.11.2010 14:50 8 Елит – Нилана 8 : 1
20.11.2010 15:40 9 Булгартабак – Омак 3 : 3
20.11.2010 16:30 10 Петрол – Метро 3 : 1
20.11.2010 17:20 11 ТНТ – PWC 7 : 1
Дата Час Мач № Среща Резултат
21.11.2010 9:00 12 Мобилтел – Сайтел 3 : 0
21.11.2010 9:50 13 Нестле – ОМВ 2 : 3
21.11.2010 10:40 14 HP – ТМТ-Елком 2 : 2
21.11.2010 11:30 15 Елит – Омак 4 : 1
21.11.2010 12:20 16 Булгартабак – Нилана 2 : 1
21.11.2010 13:10 17 Петрол – PWC 4 : 1
21.11.2010 14:00 18 ТНТ – Метро 4 : 2
21.11.2010 14:50 19 Мобилтел – Луфтханза 6 : 2
21.11.2010 15:40 20 Глобул – ОМВ 1 : 1
21.11.2010 16:30 21 Еко – ТМТ-Елком 4 : 5

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. Елит 9 15 – 3
2. Булгартабак * 4 6 – 7
3. Омак * 4 6 – 7
4. Нилана 0 2 – 12

* Крайното класиране в групата бе определено с жребий поради равните показатели на отборите.

Група B т. г.р.
1. Петрол 9 12 – 3
2. ТНТ 6 12 – 8
3. Метро 3 7 – 9
4. PWC 0 4 – 15
Група C т. г.р.
1. Мобилтел 6 9 – 2
2. Сайтел 3 2 – 3
3. Луфтханза 0 2 – 8
Група D т. г.р.
1. ОМВ 4 4 – 3
2. Глобул 4 3 – 2
3. Нестле 0 3 – 5
Група E т. г.р.
1. ТМТ-Елком 4 7 – 6
2. HP 2 4 – 4
3. Еко 1 6 – 7

Втора фаза

Дата Час Мач № Среща Резултат
27.11.2010 11:00 22 Плейоф:
Нилана – PWC
1 : 2
27.11.2010 11:50 23 Осминафинал 1:
Елит – Метро
2 : 1
27.11.2010 12:40 24 Осминафинал 2:
ТМТ-Елком – Луфтханза
4 : 1
27.11.2010 13:30 25 Осминафинал 3:
Петрол – Омак
3 : 0 (сл.)
27.11.2010 14:20 26 Осминафинал 4:
Сайтел – Глобул
1 : 1
(4 : 3 дузпи)
27.11.2010 15:10 27 Осминафинал 5:
ОМВ – Еко
2 : 2
(1 : 0 дузпи)
27.11.2010 16:00 28 Осминафинал 6:
Булгартабак – ТНТ
3 : 8
27.11.2010 16:50 29 Осминафинал 7:
Мобилтел – Нестле
4 : 3
27.11.2010 17:40 30 Осминафинал 8:
HP – PWC
4 : 1
27.11.2010 18:30 31 Четвъртфинал 1:
Елит – ТМТ-Елком
7 : 1
27.11.2010 19:20 32 Четвъртфинал 2:
Петрол – Сайтел
1 : 1
(1 : 2 дузпи)
27.11.2010 20:10 33 Четвъртфинал 3:
ОМВ – ТНТ
2 : 3
27.11.2010 21:00 34 Четвъртфинал 4:
Мобилтел – HP
0 : 0
(1 : 2 дузпи)
Дата Час Мач № Среща Резултат
28.11.2010 11:00 35 Полуфинал 1:
Елит – Сайтел
1 : 1
(3 : 4 дузпи)
28.11.2010 11:50 36 Полуфинал 2:
ТНТ – HP
4 : 0
28.11.2010 12:50 37 Финал за 3-4 място:
Елит – HP
0 : 3 (сл.)
28.11.2010 13:40 38 Финал:
Сайтел – ТНТ
2 : 6

 

Отборни награди

Феърплей
Нестле
ПрайсуотърхаусКупърс (PWC)

Най-добър дебютант
Сайтел

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Венелин Младенов (ТНТ) – 15 гола

Най-добър вратар
Милен Киров (Сайтел)

Най-полезен играч
Светлин Димитров (Елит)