Есенен турнир по футбол в зала за купа „Олимпия“ ‘2009 1


Програма и резултати

Дати на провеждане 21 – 22 ноември 2009 г. (събота-неделя)
28 – 29 ноември 2009 г. (събота-неделя)
Място на провеждане Многофункционална зала – НСА
гр. София, Студентски град

Първа фаза

Група А
1. Рис Консултинг
2. ОМВ I
3. Нилана
Група B
1. Метро
2. Глобул
3. Елит
Група C
1. Виваком
2. Булгартабак
3. Транспрес
Група D
1. Мобилтел
2. DHL
3. МКБ Юнионбанк
Група E
1. Еко
2. МиБМ
3. ОМВ II
Група F
1. Петрол
2. Луфтханза
3. Спиди
Група G
1. Технополис
2. Сименс
3. Пепси
Дата Час Мач № Среща Резултат
21.11.2009 11:00 1 Рис Консултинг – ОМВ I 7 : 3
21.11.2009 11:50 2 Метро – Глобул 0 : 1
21.11.2009 12:40 3 Виваком – Булгартабак 3 : 2
21.11.2009 13:30 4 Мобилтел – DHL 0 : 3
21.11.2009 14:20 5 Еко – МиБМ 3 : 4
21.11.2009 15:10 6 Петрол – Луфтханза 6 : 0
21.11.2009 16:00 7 Технополис – Сименс 7 : 1
21.11.2009 16:50 8 Рис Консултинг – Нилана 11 : 3
21.11.2009 17:40 9 Метро – Елит 1 : 8
21.11.2009 18:30 10 Виваком – Транспрес 1 : 1
21.11.2009 19:20 11 Мобилтел – МКБ Юнионбанк 4 : 3
21.11.2009 20:10 12 Еко – ОМВ II 2 : 6
Дата Час Мач № Среща Резултат
22.11.2009 9:00 13 Петрол – Спиди 2 : 2
22.11.2009 9:50 14 Технополис – Пепси 3 : 2
22.11.2009 10:40 15 ОМВ I – Нилана 3 : 2
22.11.2009 11:30 16 Глобул – Елит 3 : 4
22.11.2009 12:20 17 Булгартабак – Транспрес 5 : 3
22.11.2009 13:10 18 DHL – МКБ Юнионбанк 2 : 2
22.11.2009 14:00 19 МиБМ – ОМВ II 4 : 3
22.11.2009 14:50 20 Луфтханза – Спиди 4 : 1
22.11.2009 15:40 21 Сименс – Пепси 2 : 5

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. Рис Консултинг 6 18 – 6
2. ОМВ I 3 6 – 9
3. Нилана 0 5 – 14
Група B т. г.р.
1. Елит 6 12 – 4
2. Глобул 3 4 – 4
3. Метро 0 1 – 9
Група C т. г.р.
1. Виваком 4 4 – 3
2. Булгартабак 3 7 – 6
3. Транспрес 1 4 – 6
Група D т. г.р.
1. DHL 4 5 – 2
2. Мобилтел 3 4 – 6
3. МКБ Юнионбанк 1 5 – 6
Група E т. г.р.
1.МиБМ 6 8 – 6
2. ОМВ II 3 9 – 6
3. Еко 0 5 – 10
Група F т. г.р.
1.МиБМ 6 8 – 6
2. ОМВ II 3 9 – 6
3. Еко 0 5 – 10
Група G т. г.р.
1. Технополис 6 10 – 3
2. Пепси 3 7 – 5
3. Сименс 0 3 – 12
Група H т. г.р.
1. МКБ Юнионбанк 1 5 – 6
2. Транспрес 1 4 – 6
3. Спиди 1 3 – 6
4. Еко 0 5 – 10
5. Метро 0 1 – 9
6. Нилана 0 5 – 14
7. Сименс 0 3 – 12

Втора фаза

Дата Час Мач № Среща Резултат
28.11.2009 11:00 22 Полуфинален плейоф 1:
Еко – Сименс
4 : 2
28.11.2009 11:50 23 Полуфинален плейоф 2:
Спиди – Нилана
4 : 2
28.11.2009 12:40 24 Полуфинален плейоф 3:
Транспрес – Метро
2 : 3
28.11.2009 13:30 25 Осминафинал 1:
DHL – ОМВ II
3 : 2
28.11.2009 14:20 26 Осминафинал 2:
Виваком – Мобилтел
1 : 4
28.11.2009 15:10 27 Осминафинал 3:
Петрол – Пепси
8 : 0
28.11.2009 16:00 28 Осминафинал 4:
ОМВ I – Глобул
0 : 3
28.11.2009 16:50 29 Финален плейоф 1:
МКБ Юнионбанк – Еко
3 : 0
28.11.2009 17:40 30 Финален плейоф 2:
Спиди – Метро
3 : 1
28.11.2009 18:30 31 Осминафинал 5:
Елит – Булгартабак
2 : 2
(2 : 0 дузпи)
28.11.2009 19:20 32 Осминафинал 6:
МиБМ – Луфтханза
9 : 4
28.11.2009 20:10 33 Осминафинал 7:
Рис Консултинг – МКБ Юнионбанк
4 : 1
28.11.2009 21:00 34 Осминафинал 8:
Технополис – Спиди
1 : 1
(3 : 2 дузпи)
Дата Час Мач № Среща Резултат
29.11.2009 9:00 35 Четвъртфинал 1:
DHL – Петрол
2 : 2
(2 : 0 дузпи)
29.11.2009 9:50 36 Четвъртфинал 2:
Мобилтел – Глобул
2 : 2
(2 : 0 дузпи)
29.11.2009 10:40 37 Четвъртфинал 3:
Елит – Рис Консултинг
5 : 2
29.11.2009 11:30 38 Четвъртфинал 4:
МиБМ – Технополис
3 : 3
(6 : 7 дузпи)
29.11.2009 12:30 39 Полуфинал 1:
DHL – Елит
5 : 1
29.11.2009 13:30 40 Полуфинал 2:
Мобилтел – Технополис
3 : 3
(3 : 4 дузпи)
29.11.2009 14:45 41 Финал:
DHL – Технополис
2 : 0

 

Отборни награди

Феърплей
МКБ Юнионбанк
Еко
Луфтханза
Нилана
Сименс

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Пламен Мушков (МКБ Юнионбанк) – 8 гола

Най-добър вратар
Михаил Столярчук (Технополис)

Най-полезен играч
Станислав Югов (DHL)