Великденски турнир за купа „Олимпия“ ‘2014


Програма и резултати

Дати на провеждане 5 – 6 Април 2014 г. /събота – неделя/
12 – 13 Април 2014 г. /събота – неделя/
Място на провеждане Спортен комплекс „Барокко спорт”
гр. София, Студентски град, ул. „8-ми декември”

 

Първа фаза

Група А
1. Технополис
2. Зора
3. Глобул
4. Първа инвестиционна банка
Група B
1. Еко
2. Кока-Кола
3. Изи Кредит
4. Сайтел
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
5.04.2014 12:00 1 А Технополис – Зора 2 : 2
5.04.2014 12:10 2 Б Глобул – ПИБ 2 : 6
5.04.2014 12:50 3 А Еко – Кока-Кола 6 : 1
5.04.2014 13:00 4 Б Изи Кредит – Сайтел 7 : 0
5.04.2014 14:10 5 А Технополис – Глобул 1 : 4
5.04.2014 14:20 6 Б Зора – ПИБ 2 : 3
5.04.2014 15:00 7 А Еко – Изи Кредит 4 : 4
5.04.2014 15:10 8 Б Кока-Кола – Сайтел 0 : 13
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
6.04.2014 12:00 9 А Технополис – ПИБ 2 : 1
6.04.2014 12:10 10 Б Зора – Глобул 4 : 2
6.04.2014 12:50 11 А Еко – Сайтел 1 : 1
6.04.2014 13:00 12 Б Кока-Кола – Изи Кредит 2 : 5

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. ПИБ 6 10 – 6
2. Зора 4 8 – 7
3. Технополис 4 5 – 7
4. Глобул 3 8 – 11
Група B т. г.р.
1. Изи Кредит 7 16 – 6
2. Еко 5 11 – 6
3. Сайтел 4 14 – 8
4. Кока-Кола 0 3 – 24

Втора фаза

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
12.04.2014 12:00 13 А Четвъртфинал 1:
ПИБ – Кока-Кола
2 : 1
12.04.2014 12:10 14 Б Четвъртфинал 2:
Еко – Технополис
2 : 0
12.04.2014 12:50 15 А Четвъртфинал 3:
Изи Кредит – Глобул
5 : 0 (сл.)
12.04.2014 13:00 16 Б Четвъртфинал 4:
Зора – Сайтел
8 : 0
12.04.2014 14:10 17 А Полуфинал подгласници 1:
Кока-Кола – Технополис
0 : 5 (сл.)
12.04.2014 15:00 18 А Полуфинал 1:
ПИБ – Еко
0 : 0
(4 : 5 дузпи)
12.04.2014 15:10 19 Б Полуфинал подгласници 2:
Глобул – Сайтел
0 : 5 (сл.)
12.04.2014 15:50 20 А Полуфинал 2:
Изи Кредит – Зора
4 : 1
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
13.04.2014 10:00 21 А Финал за 3-4 място:
ПИБ – Зора
1 : 3
13.04.2014 10:10 22 Б Финал подгласници:
Технополис – Сайтел
0 : 5 (сл.)
13.04.2014 11:00 23 А Финал:
Еко – Изи Кредит
0 : 4

 

Отборни награди

Феърплей
Кока-Кола
Глобул

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Ивайло Маликатов (Изи Кредит) – 6 гола

Най-добър вратар
Борислав Бориславов (Еко)

Най-полезен играч
Мартин Подвързачов (Зора)