Есенен турнир по минифутбол ‘2013


Програма и резултати

Дати на провеждане 9-10 Ноември 2013 г. /събота-неделя/
16-17 Ноември 2013 г. /събота-неделя/
Място на провеждане Спортен комплекс „Барокко спорт”
гр. София, Студентски град, ул. „8-ми декември”

 

Първа фаза

Група А
1. Еко
2. ОМВ
3. Инфосистемс
4. Изи Кредит
Група B
1. Технополис
2. Зора
3. ГФК
4. Булгартабак
Група C
1. Сайтел
2. Мобилтел
3. Първа инвестиционна банка

 

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
9.11.2013 9:00 1 А Еко – ОМВ 5 : 0
9.11.2013 9:10 2 Б Инфосистемс – Изи Кредит 2 : 8
9.11.2013 9:50 3 А Технополис – Зора 0 : 6
9.11.2013 10:00 4 Б ГФК – Булгартабак 4 : 1
9.11.2013 10:40 5 А Сайтел – Мобилтел 3 : 6
9.11.2013 11:30 6 А ОМВ – Изи Кредит 0 : 10
9.11.2013 11:40 7 Б Еко – Инфосистемс 1 : 0
9.11.2013 12:20 8 А Зора – Булгартабак 6 : 1
9.11.2013 12:30 9 Б Технополис – ГФК 3 : 3
9.11.2013 13:10 10 А Мобилтел – ПИБ 1 : 1
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
10.11.2013 13:30 11 А Еко – Изи Кредит 1 : 5
10.11.2013 13:40 12 Б ОМВ – Инфосистемс 4 : 3
10.11.2013 14:20 13 А Технополис – Булгартабак 3 : 1
10.11.2013 14:30 14 Б Зора – ГФК 1 : 1
10.11.2013 15:10 15 А Сайтел – ПИБ 0 : 5

Крайно класиране в групите

Група А т. г.р.
1. Изи Кредит 9 23 – 3
2. Еко 6 7 – 5
3. ОМВ 3 4 – 18
4. Инфосистемс 0 5 – 13
Група B т. г.р.
1. Зора 7 13 – 2
2. ГФК 5 8 – 5
3. Технополис 4 6 – 10
4. Булгартабак 0 3 – 13
Група C т. г.р.
1. ПИБ 4 6 – 1
2. Мобилтел 4 7 – 4
3. Сайтел 0 3 – 11
Класиране на третите отбори т. г.р.
1. Технополис 1 3 – 9
2. Сайтел 0 3 – 11
3. ОМВ 0 0 – 15

Втора фаза

Група подгласници
1. Инфосистемс*
2. Булгартабак
3. ОМВ

*Инфосистемс се отказват от по-нататъшно участие в турнира.

Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
16.11.2013 11:00 16 А Четвъртфинал 1:
Изи Кредит – Сайтел
6 : 0
16.11.2013 11:10 17 Б Четвъртфинал 2:
ПИБ – Технополис
3 : 1
16.11.2013 11:50 18 А Четвъртфинал 3:
Зора – Еко
3 : 4
16.11.2013 12:00 19 Б Четвъртфинал 4:
ГФК – Мобилтел
1 : 4
16.11.2013 12:40 20 А Финал подгласници:
Булгартабак – ОМВ
0 : 5 (сл.)
16.11.2013 13:30 21 А Полуфинал 1:
Изи Кредит – ПИБ
2 : 1
16.11.2013 14:20 22 А Полуфинал 2:
Еко – Мобилтел
2 : 2
(1 : 0 дузпи)
Дата Час Мач № Терен Среща Резултат
17.11.2013 10:30 23 А Финал за 3-4 място:
ПИБ – Мобилтел
3 : 2
17.11.2013 12:00 24 А Финал:
Изи Кредит – Еко
4 : 0

 

Отборни награди

Феърплей
Сайтел
ГФК
Изи Кредит

Индивидуални награди

Голмайстор на турнира
Денис Шаранков (Изи Кредит) – 10 гола

Най-добър вратар
Борислав Бориславов (Еко)

Най-полезен играч
Йордан Терзиев (Изи Кредит)